Bedankt, je aanmelding is gelukt!
Dit betekent dat we vanaf nu samen kunnen werken aan een wereld vol natuur. Je ontvangt een bevestiging van je aanmelding in je mail.
)
En houd je mailbox én brievenbus natuurlijk ook in de gaten voor inspiratie en duurzame tips, voor ons magazine Be one with nature en voor jouw welkomstcadeau (mocht je daarvoor gekozen hebben).
Heb je nog vragen?
Bel ons dan op 0800-1962 (gratis). Onze medewerkers staan je graag te woord. Je kunt ook mailen naar info@wwf.nl.
Een kijkje achter de schermen
Onze medewerkers schrijven over hun belangrijke werk. Lees in onze blogartikelen hoe het natuurbeschermingswerk in het veld én op kantoor er aan toe gaat.
Veelgestelde vragen
Al meer dan 60 jaar zet WWF zich – samen met donateurs, vrijwilligers, het bedrijfsleven, lokale bevolkingen en regeringen – in voor bedreigde dieren en hun leefomgeving. En we boeken succes! Zo werd in Brazilië 60 miljoen hectare Amazonewoud beschermd, steeg het aantal berggorilla’s, lopen er in Roemenië na 200 jaar weer wilde bizons rond, daalde de import van haaienvinnen in Hong Kong met 50% en werd in China ivoorhandel verboden. En dat is nog maar een greep uit onze resultaten!
Van elke ontvangen euro ging het afgelopen boekjaar (lopend van juli 2024 tot en met juni 2025) 86 cent naar onze doelstellingen: 70 cent naar natuurbescherming in het buitenland, 4 cent naar natuurbescherming in Nederland en 12 cent naar voorlichting en educatie. Daarnaast ging 10 cent naar werving van onze baten en 4 cent naar kosten voor beheer en administratie.
WWF is op een missie: we gaan onze wereld ‘Nature Positive’ maken. Van natuurverlies naar natuurwinst, zo snel mogelijk. Zo blijft de aarde leefbaar voor iedereen. Het kán, als we er samen voor kiezen. Be one with nature!
WWF wordt gesteund door donateurs, vrijwilligers, bedrijven, lokale gemeenschappen en overheden. En niet te vergeten onze ambassadeurs zoals Armin van Buuren, André Kuipers, Jochem Myjer & Humberto Tan.
)
)
)
)