Herfstknutselen

Doe jij ook mee?

Close-up herfst bladeren aan boom
Locatie

Waar

Utrecht Buurtcentrum Rosa Malakkastraat 6

Kalender

Wanneer

zaterdag 21 november 2026 12:30 - 15:30

Personen

Voor wie

Kinderen 7 - 11 jaar

Euroteken

Kosten

deelname: gratis

Jippie! Het is herfst!!

WWF Regioteam Utrecht organiseert in samenwerking met Egelopvang Midden Nederland een herfst knutsel activiteit op zaterdag 21 november in Utrecht. Om kinderen creatief bezig te laten zijn en hen zich te laten verwonderen over de egel!

Van natuurlijke materialen gaan we samen de leukste dierfiguren knutselen! We gebruiken allerlei mooie materialen uit de natuur, zoals takjes, bladeren, hout en andere natuurlijke vondsten. Alles wat we gebruiken is biologisch verantwoord en past helemaal bij het thema natuur.

Met een beetje creativiteit, fantasie en handigheid maken we de mooiste en grappigste dieren. En het leukste? Iedereen gaat naar huis met een superleuk, zelfgemaakt resultaat!

Meer informatie:

  • Voor wie: De minimum leeftijd is 6 jaar. Ouders zijn natuurlijk van harte welkom om een kopje koffie te komen drinken in het buurtcentrum!

  • Kosten: gratis

  • Aanmelden kan via deze link.

Een paar voorbeelden van knutselegels: